Jarmark Wielkanocny

Prognozy pogody przed XI Jarmarkiem Wielkanocnym w Bardzie na szczęście się nie sprawdziły. Wolontariuszki z Gimnazjum przygotowane były na niepogodę , jak co roku miały dostarczać wystawcom ciepłe napoje. Pogoda dopisała, ale i tak popyt na kawę i herbatę był duży. Wśród aktywnych gimnazjalistek były: Kulig Martyna, Kaczmarska Aleksandra, Rużyło Oliwia, Kisiel Emilia, Alenkuć Paulina, Kudryńska Magdalena, Tomaszewska Wiktoria, Wantoch Nicoll, Bieruta Patrycja, Herdy Karolina, Janik Nikola, Skrobanek Malwina, Topolanek Julia, Hoffman Wiktoria, Kapłan Alicja, Pachura Wiktoria.
W sobotę przy przygotowaniach Jarmarku pracowali: Gruszka Michał i Orzechowski Krzysztof.
Nasi szkolni koledzy, tak jak Paulina Sowa i Dominik Sowa z Janowca, zaangażowani też byli w prezentacje stołów swoich rodzinnych miejscowości. Inni, jak Agnieszka Brzostek i Julia Topolanek, wspierali organizatorów imprezy oraz „podziwiali’ Jarmark z wysokości szczudeł: Oliwia Czerniejewska, Jonatan Czerniejewski, Paulina Lis i Malwina Skorobenek. Dziennikarki „Głosu Kusego” (Martyna Kulig, Ola Kaczmarska i Paulina Sowa) przeprowadzały wywiady i fotografowały niezwykle barwne wydarzenia Jarmarku.
Palma wielkanocna wykonywana przez uczniów Gimnazjum otrzymała wyróżnienie w kategorii palm grupowych.
Tradycyjnie podczas Jarmarku stoisko Rady Rodziców naszego gimnazjum oferowało wyroby cukiernicze. Składamy podziękowania wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie wypieków. Szczególnie gorąco dziękujemy Paniom wspierającym inicjatywę podczas Jarmarku: Z.Bartnik, K.Faryna, M.Ilczyszyn, I.Janik, B.Kulig, M.Lis, I.Minga, A.Miszkiewicz, A.Orzechowska, J.Pachura, B.Rużyło, J.Sławińska.